Oto Koltuk Temizliği

Enes Buharlı Temizlik -Antalya olarak biz de sizlerin otolarınızın koltuk ve döşemelerinde temizleme işlemlerine yardımcı olmaktayız.

Araç koltuğunda lekeler, kapı ve tavan gibi aksamlarındaki döşeme kumaşları ve aracın halısındaki lekeler nüfus ettikleri zemin üzerinden etkin bir şekilde çıkartılırlar.

Araba koltuğu leke çıkarma uygulamasında sıvı lekeler dahil olmak üzere özellikle ruj lekesi, kan lekesi gibi zorlu lekelerin özelliklerine göre geliştirilmiş formüller Enes Buharlı Temizlik -Antalya güvencesi ile uygulanmaktadır.Enes Buharlı Temizlik -Antalya ekibi tarafından onaylanmış kimyasallar ile zorlu lekeler profesyonel olarak temizlenmektedir. Araç leke çıkarma işlemleri birçok durumda özel uygulama gerektirmektedir. Leke çıkarma işlemi kumaş veya döşemenin orjinalliği bozulmadan yapılmalıdır. Deneyimli ekibi sayesinde Vizyon Buharlı Temizlik zorlu lekeleri son teknoloji ile temizlemekte ve hijyen sağlamaktadır.

Profesyonel olarak temizlenmesi gereken yerleşmiş lekelerin lokal olarak giderilmesinin yanında araç içinde uzun yıllar kullanıma bağlı olan hasarlar da Enes Buharlı Temizlik -Antalya güvencesi ile tamir edilebilmektedir. Yıllarca kullanıma bağlı olarak veya parça yaşlanması nedeniyle kumaş ve plastiklerde leke gibi görünen ancak tamir gerektiren durumlar da iç döşeme onarımı ile giderilebilir. İç döşeme onarımı ile aracın orjinal görünümünü tekrar kazanmak mümkündür.

Zaman geçirdğimiz her ortamda hijyenin öneminin hızla arttığı günümüzde araç içerisinde de temizlik hizmetleri oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Enes Buharlı Temizlik -Antalya tarafından araç iç ve dış temizliğinde koruma ve bakım hizmetleri kapsamında detaylı iç ve dış temizlik uygulanmaktadır.